Twoja krew ratuje życie!

Agnieszka Bazyluk

Już 23 października 2018 r. w holu głównym Klubu Uczelnianego Lotniczej Akademii Wojskowej odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa organizowana razem z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Zapraszamy!

Koncert Zespołu Przasnyscy Orelowcy - zapraszamy!

Agnieszka Bazyluk

18 października 2018 r. na dęblińskiej scenie wystąpi wojskowy zespół Przasnyscy Orelowcy - laureaci wielu przeglądów i festiwali wojskowych. Zapraszamy do Klubu Uczelnianego. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej o godz. 17 - tej. Wstęp wolny. Wejście na garnizon tylko z przepustkami.

Akcja krwiodawstwa w Klubie

Agnieszka Bazyluk

W dniu 10 października 2018 r. kadra, pracownicy, podchorążowie i studenci cywilni oddali łącznie 27, 9 l krwi! Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wspólnie z Klubem Uczelnianym Lotniczej Akademii Wojskowej przeprowadzi następną akcję honorowego krwiodawstwa już 23 października 2018 r., na którą serdecznie zapraszamy.

Wyjazd podchorążych do Teatru

Agnieszka Bazyluk

W dniu 29 września 2018 r. tydzień po unitarce, podchorążowie pierwszego rocznika mieli okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym Teatru Komedia w Warszawie.